Przeprowadzki firm – Kraków

przeprowadzki firm kraków

Przeprowadzki firm to nasza specjalność. Z naszych usług w tym obszarze mogą skorzystać przede wszystkim klienci biznesowi działający na obszarze Krakowa. Ale zlecenia dotyczące relokacji wykonujemy również na terenie innych miast województwa małopolskiego.

Osobom decydującym się na podjęcie współpracy z nami jesteśmy w stanie zagwarantować pełny profesjonalizm oraz terminowość. Przyjmujemy zamówienia na zabezpieczenie, załadunek, transport oraz rozładunek różnego rodzaju przedmiotów składających się na mienie firmowe. Do naszej pracy podchodzimy w sposób bardzo odpowiedzialny, szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo - tym bardziej, że klienci oddają w nasze ręce przedmioty o dużej wartości finansowej.

Przeprowadzki biur - utylizacja sprzętu

W ramach przeprowadzek firm podejmujemy się również utylizacji zepsutego sprzętu elektronicznego oraz mebli. Dzięki temu nasi zleceniodawcy mogą rozpocząć urządzanie w swojej nowe siedziby w Krakowie bez zbędnych obciążeń.

Dobrze wyposażona flota samochodowa

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne samochody o dużej przestrzeni ładunkowej, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się transportu nawet bardzo masywnych elementów wyposażenia, w tym: regałów, szaf, biurek, jak również lodówek, lad chłodniczych oraz wielu innych sprzętów. Dlatego z naszego fachowego wsparcia mogą skorzystać nie tylko biura, ale również zakłady produkcyjno – handlowe o różnym profilu działalności.

Profesjonalny sprzęt i wykwalifikowana ekipa

Zatrudniony przez nas zespół to sprawni w działaniu fachowcy, którzy z sukcesem zrealizowali wiele niezwykle złożonych oraz skomplikowanych zleceń. To bardzo kompetentne, zaangażowane w swoją pracę osoby. W czasie wykonywania przeprowadzek na zlecenie firm z Krakowa wiedzą po jakie materiały sięgnąć podczas zabezpieczenia powierzonego im dobytku, aby żaden przewożony przedmiot nie uległ uszkodzeniu, zarówno podczas przenoszenia, jak i samego przejazdu. W codziennej pracy wspomagają się specjalistycznym sprzętem (podnośniki, rampy, pasy mocujące i zabezpieczające), dzięki któremu mogą wyjątkowo sprawnie przetransportować nawet duże, ciężkie oraz bardzo nieporęczne przedmioty - bez najmniejszego uszczerbku wobec ich wyglądu i funkcjonowania. Są w stanie dokonać trafnej oceny, które meble oraz sprzęty można zdemontować, żeby łatwiej było je przetransportować, a przy tym aby po ponownym złożeniu nie straciły nic ze swojej estetyki.

Przeprowadzki firm w Krakowie – indywidualne podejście

Zamówienia od klientów przyjmujemy w trybie 24/7. Wykonując zlecenia dotyczące przeprowadzek firm w Krakowie wykazujemy się dużą elastycznością. Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy pracować w nietypowych godzinach, jak również w czasie weekendów. Wiemy, że nasze działania mogłyby zakłócić funkcjonowanie przedsiębiorstw, a w konsekwencji narazić je na spore straty finansowe. Szanujemy czas oraz pieniądze naszych klientów, dlatego każdorazowo dopasowujemy się do ich specyficznych wymagań.

Wszystkie przeprowadzki firm na terenie Krakowa wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, m.in. folii i pasów, które pozwalają na zabezpieczenie przedmiotów o różnym gabarycie, także antyków. Posiadamy liczne referencje, które potwierdzają naszą jakość, sprawność oraz terminowość wykonywanych usług.
Dążymy do tego, by wszystkie zlecenia wykonywać:

  • błyskawicznie,
  • bezpiecznie,
  • bezstresowo.Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Tel: 789 136 247