Profesjonalne Przeprowadzki w Krakowie

Nasze usługi są skierowane do wszystkich osób planujących przeprowadzkę w Krakowie. Mogą skorzystać z nich:

  • klienci prywatni,
  • klienci biznesowi,
  • klienci instytucjonalni.

Ofertę ułożyliśmy tak, aby była możliwie jak najbardziej bogata i różnorodna, gdyż zależy nam na tym, aby każdy mógł znaleźć w niej taką usługę, która idealnie wpisze się w posiadane przez niego potrzeby. To, co odróżnia nas od innych firm, to wyjątkowa troska o zadowolenie klientów. Chcemy być konkurencyjni na rynku, dlatego zapewniamy im obsługę na wysokim poziomie, przy zachowaniu atrakcyjnego cennika usług.

Tanie przeprowadzki - Kraków

Każdą przeprowadzkę zleconą nam przez klientów z Krakowa wykonujemy tanio, a przy tym w pełni profesjonalnie. Nasz zespół to młodzi, bardzo energiczni ludzie. Osoby posiadające wysokie kwalifikacje, dobrze znające się na swojej pracy. Dlatego klienci podejmujący współpracę z naszą firmą mogą mieć pewność, że staną oni na wysokości zadania.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu nasza ekipa przeprowadzkowa jest tak sprawna i efektywna w działaniu, a każdy realizowany przez nas transport jest w pełni bezpieczny. Dysponujemy rozbudowaną flotą, na którą składają się nowoczesne, sprawne techniczne pojazdy o odmiennej przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu można powierzyć nam organizację dosłownie każdej przeprowadzki, bez względu na rozmiar oraz charakter wykonywanych prac. Zakresem naszych działań docelowo objęliśmy Kraków i jego najbliższe okolice, ale zamówienia przyjmujemy także od klientów zamieszkujących inne miejscowości na obszarze Małopolski.

Dlaczego warto powierzyć nam organizację przeprowadzki w Krakowie?

Oferujemy kompleksową obsługę. W szerokim wachlarzu proponowanych przez naszą firmę usług można znaleźć:

  • transport różnego rodzaju przedmiotów (meble, sprzęt RTV i AGD, antyki, instrumenty muzyczne, odzież, szkło i porcelana, jak również sejfy);
  • pakowanie (włącznie z rzetelnym zabezpieczeniem przedmiotów, aby nie uległy zniszczeniu podczas przewozu);
  • w ramach pakowania możemy zapewnić odpowiednie materiały (pudła kartonowe, koce, folia bąbelkowa, folia stretch, papier pakowy, styropian, worki, taśmy, pasy);
  • załadunek i rozładunek;
  • montaż oraz demontaż mebli;
  • utylizacja (gruz, sprzęt RTV i AGD, metal, plastik, makulatura, tekstylia, szkło oraz opony);
  • sprzątanie piwnic i strychów.

Doskonale wiemy, że przeprowadzka w mieście tak dużym jak Kraków to przedsięwzięcie, które wymaga sporych nakładów pracy, czasu oraz środków finansowych. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom, dajemy im możliwość zredukowania wydatków.

Bardzo dogodne jest to, że klienci mogą zamówić u nas wykonanie wszystkich wymienionych czynności, jak również skorzystać z naszych usług w sposób selektywny. Na przykład zdecydować się tylko i wyłącznie na przewóz ładunku między dwoma wskazanymi lokalizacjami, bez konieczności korzystania z pomocy naszych pracowników przy pozostałych czynnościach związanych z relokacją.

Naszą firmę cechuje innowacyjność oraz elastyczne podejście do każdego zlecenia. Dlatego do naszej oferty włączyliśmy utylizację. W ramach wykonywanych przez nas tanich przeprowadzek w Krakowie klienci mogą zlecić nam także sprzątanie piwnic oraz strychów. Dzięki tym usługom mogą przenieść się w nowe miejsce bez zbędnego bagażu, a stare lokum pozostawić w stanie nienagannym, gotowym do sprzedaży lub zamieszkania przez nowych lokatorów.

Zamówienie oraz wycena przeprowadzki w Krakowie

Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dlatego można nam zlecić przewóz dobytku w trybie pilnym. Zamówienia można składać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej. Koszt usługi jesteśmy w stanie podać podczas rozmowy telefonicznej, po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta oraz uzyskaniu oraz niezbędnych szczegółów związanych z wykonaniem zlecenia Z nami przeprowadzka w Krakowie może być nie tylko tania i szybka, ale również pozbawiona stresu, bałaganu, wysiłku.

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Tel: 505 142 905