Tani transport mebli - Profesjonalne Przeprowadzki Kraków

transport w Krakowie

Nawet w czasie najmniejszej przeprowadzki, największą trudnością wydaje się być transport mebli i dużych przedmiotów, które dodatkowo wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Jako profesjonalna firma zajmująca się przeprowadzkami i transportem na terenie Krakowa, pomagamy w przewozie wszelkiego rodzaju sprzętów, dbając o wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo przewożonego mienia.

Kraków - oferujemy tani przewóz:

  • mebli,
  • sprzętów AGD i RTV,
  • innych dużych przedmiotów (antyków, instrumentów etc.).

Jeśli chcesz tanio przewieźć meble, musisz wiedzieć, że, wybierając nasze usługi, otrzymasz:

  • szczegółową informację dotyczącą wyceny,
  • kompleksową pomoc przy pakowaniu, zabezpieczaniu oraz załadunku każdego mebla,
  • tanie opcje dodatkowe, np. wsparcie przy przenoszeniu przedmiotów, ich montażu w nowym miejscu
  • pojemniki, kartony, folie oraz inne elementy konieczne do bezpiecznego przeniesienia i przewiezienia mebli,
  • szczególną ochronę antyków.

Obsługujemy tanio wszystkich klientów z miasta Kraków, zarówno prywatnych, jak i również firmowych. Dysponujemy szeroką flotą samochodową, a posiadane przez nas pojazdy pozwalają nam na wykonywanie nie tylko standardowych zleceń, ale także tych nietypowych, związanych z transportem mebli zabytkowych czy przedmiotów wielkogabarytowych.

Przeprowadzki oraz tani transport mebli to nasza specjalność, który świadczymy głównie na terenie miasta Kraków oraz okolic. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały oraz akcesoria, które wykorzystujemy w szczególności do przewozu rzeczy wartościowych (obrazy, rzeźby, żyrandole, itp.). Osobom, które zdecydują się na tani transport mebli na terenie Krakowa lub okolic, oferujemy dodatkowo możliwość wynajęcia samochodu z jednym bądź dwoma kierowcami, co jest szczególne istotne zwłaszcza w przypadku pilnych przeprowadzek.

Transport mebli Kraków – profesjonalna, doświadczona i rzetelna pomoc w trakcie każdej przeprowadzki! Interesuje cię przewóz mebli? Wybierz tanio pakiet doskonałych usług!

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.